piątek, 18 października 2013

Wibo - WOW sand 3


Witajcie,
Dziś na  tapetę idzie lakier Wibo "WOW sand" w nr 3 z , jak producent pisze, "efektem brokatowego piasku" i absolutnie się z nim zgadzam. Ale od początku. Lakier pochodzi z jednej z trzech nowych kolekcji Wibo i jest dostępny w każdym Rossmannie w cenie koło 6/7 zł.

Lakier jest w absolutnie obłędnym kolorze głębokiego, ciemnego fioletu, jako koloru bazowego dla całej ferii barw brokato-piasku. Drobinki zawarte w nim mienią się między innymi na złoto, fioletowo, są również w kolorze winnej czerwieni razem tworząc wyjątkowo ciekawą i piękną całość.

Niestety na zdjęciu bardzo ciężko uchwycić jak wygląda na żywo.


Sam lakier nakłada się bardzo sprawnie, gładko i bez oporu i już pierwsza warstwa kryje bardzo dokładnie, więc właściwie nie trzeba kłaść drugiej. Schnie również szybciutko a jako, że to piasek nie trzeba sie martwić, że zrobimy sobie "wzorek". Trzyma się bardzo długo bo koło 5 dni bez żadnych ubytków.
Spokojnie można wykonywać wszystkie czynności domowe i nie tylko nie martwiąc się o odpryski czy wycieranie na brzegu paznokcia. Co zabawne natomiast, mi zaczął odchodzić właśnie gdzieś koło 5 dnia z okolicy skórek, od nasady paznokcia. 
Ma jeszcze jeden plus, o który szczerze mówiąc bardzo się martwiłam, jako ze to brokat. Mianowicie jego usuwanie. Obawy jednak okazały się całkowicie nie trafione, a bynajmniej nie w kwestii wojowania pół dnia i zahaczania płatka kosmetycznego o cząsteczki lakieru i ten przerażający dzwięk drącej się bawełny. Oczywiście schodzi nieco trudniej niż zwykły lakier, ale jest dobrze.
Jedyny minus jest taki że traci kolor i barwi palce, więc potem trzeba zmyć same palce ( PS. podczas zmywania wygląda również spektakularnie... same się przekonacie)
Postanowiłam mu dodać kolegę dla wzmocnienia złotego brokatu. Połączenie lakieru z Claire's ( najprawdopodobniej nr 36361) w kolorze "rose gold" opalizującym na złoto i różowo fioletowy. Stanowiący bazę dla Wibo Espress growth  z refleksami również typu "rose gold" w nr453, który strasznie długo schnie.
 I Taki oto mamy efekt.Jeśli macie doświadczenia z tymi lakierami, lub z innymi piaskami z Wibo dajcie znać.
Tymczasem, bywajcie :D

1 komentarz:

  1. Ładny ;) Pierwszy raz pomyślałam sobie, że sama mogłabym mieć taki błyszczący kolor na paznokciach ^0^

    OdpowiedzUsuń

!-- Powiadomienie Cookies BloggerPolska. Tu znajdziesz wi\u0119cej informacji: http://www.blogger.com/go/cookiechoices.-->