wtorek, 8 marca 2016

Glam Guide - Jak być Glam

Witajcie! 

Tym razem króciutko ale radośnie.
Parę dni temu na wystawie jednej z księgarni zauważyłam okładkę książki, którą bardzo chciałam posiadać i przestudiować od deski do deski.
Nigdy przedtem nie kupiłam żadnego poradnika, bo do takiej kategorii ta pozycja należy.

Hi,
This time it'll be short but happy. Few days ago passing by a bookstore i saw cover of a book i've always wanted to have and studied it inside out.
I have never before bought a guide, as this is a correct category for this one.Powoli się za nią zabieram, licząc na to, że Wydawnictwo Literackie postarało się o dobre tłumaczenie.
To pierwsze wydanie tej książki i pojawiło się w 2016 roku. Jej regularna cena to 35 zł. Na razie nie mam jeszcze żadnych przemyśleń ta temat tłumaczenia i zawartości, ale bardzo się cieszę, że wpadła w moje ręce. Fleur obserwuję od lat i kiedy dowiedziałam się, że wydaje ona książkę bardzo chciałam ją przeczytać. Cieszę się również, że okładka jest u nas taka sama jak brytyjska, bo jest śliczna.

I'm starting to read it slowly and hoping that the  publishing house Wydawnictwo Literackie took care of translation. This is a first edition of this book in Poland, as it showed up in 2016 and regular price is 35zł. So far i have no thoughts about inside of this one, but sure im happy to have it. Ive been following Fleur for years now and i was really interested about this book when it was announced to be published.  Im glad that they keep cover the same as in the UK as it is pretty.Do tematu tego poradnika zapewne jeszcze nie raz powrócimy. A w między czasie, czy Wy macie jakieś pozycje godne polecenia lub takie które chwiałybyście przeczytać? Zostawiajcie komentarze swoich propozycji i zapraszam na FB (klik, klik) gdzie poświecę trochę więcej czasu tej książce.

For sure ill come back to this guide. In the meanwhile do You have any other guides you'd like to read or maybe you find them worth of reading. Please let me know in comment section below and for more details and thoughts about Fleur book visit my FB page (click, click).
Lots of love. Kaś


Tyle na razie, trzymajcie się cieplutko i do następnego.
Kaś

7 komentarzy:

 1. Nie lubię takich książek ;\

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jeszcze tego nie wiem, więc sprawdzam, chociaż na bank dobre rady o sprzątaniu nie znalazłby u mnie .. właściwie niczego.

   Usuń
 2. I have this too but haven't looked in it yet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię takie lekkie poradniki, czy to o stylu, czy o urodzie :) kupiłam tę książkę w tym tygodniu i mam nadzieję, że ją polubię...

  OdpowiedzUsuń